Tvorba předtančení pro společenské akce a maturantní plesy

 

Potřebujete vytvořit choreografii pro Vaši taneční skupinu či předtančení pro Váš maturitní ples? Nebo hledáte jenom zájmovou taneční výuku a seminář?
Neváhejte nás tedy kontaktovat. Tým porfesionálních tanečnic a choreografek Vám nabízí vytvoření tanečních vystoupení přímo Vám na míru - na míru Vašim potřebám i možnostem.

Taneční programy pro taneční skupiny  - školy a třídy

Rádi byste zajímavé, neotřelé, originální taneční vystoupení nebo předtančení pro Vaší třídu? U nás si jistě vyberete v pestré škále témat. Od historických tanců, po kankán, charleston nebo lidové tance.

Hlavní choreograf a organizátor předtančení pro maturanty Eliška Halanová Vám vytvoří a také Vás naučí originální choreografie pro vystoupení maturantů - společenské tance a jejich kompilace (standartní i latinsko - americké tance).

Ale pokud jste již klasickými předtančeními unaveni, vymyslí pro Vás originální choreografii na téma podle Vašeho přání, např. na oblíbené motivy z filmů - Hříšný tanec, Moulin Rouge, Pomáda, Chicago, Fantom opery, Carmen aj. nebo pokud budete mít vlastní nápad, tak sem s ním a něco určitě vymyslíme.

Díky dobrému zázemí Vám můžeme zajistit i kostýmy pro celou Vaši třídu.

Předtančení čínského draka

Dračí tanec - ojedinělé a velmi efektní předtančení. Buď Vám zatančí náš drak nebo Vám ho zapůjčíme. naučíme Vás tančit s originálním čínským drakem.
Čínský lev - ntradiční maturitní předtančení plné akrobacie a divokých bojových umění ze staré Číny.

Pro info volejte Ajna Řezníčková +420/ 777 153 646 nebo pište na email trnvoku@centrum.cz

tanec čínského draka tanec čínského lva čínský drak

 

Informace o předtančení pro maturanty

Pro detailní informace nebo dotazy volejte Eliška Halanová + 420/ 604 63 28 39 nebo pište na email trnvoku@centrum.cz

 


 

Zhlédněte:

Zaručíme spokojenost klientům - účetnictví Praha 6

Spojte se s námi a účetnictví Praha 6 vás zařadí mezi naší spokojenou klientelu. Dostanete přístup k informacím, o které se zajímáte a budeme se snažit vám maximálně vyhovět.

Kontakt

Eva Halanová
produkce
(CZ, EN, ES, PORT)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning
managing director
(CZ, EN, DE, HU)
Mobil: +1-415-712-9261
E-mail: trnvoku@centrum.cz