Móda za První republiky aneb 1900 - 1940

 První republika - módní přehlídka	módní přehlídka 1900-1940

Originální kousky ze skříní našich dědečků, babiček, prababiček i praprababiček. Módní přehlídka zaměřená na pánskou i dámskou módu z let 1900 - 1940.

Modely od světových návrhářů


Modely vám představené jsou vesměs zhotoveny dle původního dobové předlohy nebo přímo dochovaný kousek.

V přehlídce naleznete originály z roku 1910-1914, také šaty ve stylu Delfos od návrháře Pauila Poitreta, módu z 20. i 30.let. Autentické vojenské uniformy a mnoho dalších.

Módní přehlídka je proložena divadelními scénkami, které dotvářejí dobovou atmosféru a také vnáší humor do celého dění. Přehlídka je také okořeněna ukázkou dobového spodního prádla nebo plavek.

VIDEO Prvni republika, Jilove u Prahy 2012
VIDEO MÓDNÍ PŘEHLÍDKY - GALERIE GATE 2012

PHOTO SLIDESHOW - PRVNÍ REPUBLIKA

PHOTO LIDESHOW - PRVNÍ REPUBLIKA, Šluknovské slavnosti

módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka 1900-1940 první republika První republika  - módní přehlídka módní přehlídka - první republika - 1942


Délka módní přehlídky je 10 - 30 minut, dle počtu zvolených modelů a účinkujících. Celé pak doprovázené mluveným slovem moderátora se zajímavým komentářem jednotlivých modelů a dění na scéně. Součástí přehlídky je i tématická podkresová hudba.

První republika_ módní přehlídka módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka 1900-1940 První republika_ módní přehlídka
módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka - retro - první republika módní přehlídka 1900-1940

 

Doporucujem modni prehlidku Ascot Royal nebo Retro plavky  z nasi siroke nabidky zabavnych modnich prehlidek.


Ke shlédnutí:

Pořiďte si na odpad briketovací lis

Jste truhlářská dílna a nevíte, co s odpadem ze dřeva? Máme pro vás jednoduché řešení ve formě briketovacího lisu. Ten vše za vás vyřeší a ještě vám pomůže přivydělat si nějakou tu kačku navíc.

Rozpočty stavebních prací

Poskytujeme zhotovení rozpočtu stavebních prací, projektové dokumentace a ostatních nutností, souvisejících s vaším projektem. Rekonstrukce, byť drobná, s naší firmou budete jistější a v bezpečí, navštivte webové stránky rozpočtářka.cz. Naše práce mluví za nás.

Záclonové garnýže, kvalitně

Chcete vašemu bytu dodat nový nádech? Pořízení garnýží na záclony je skvělým řešením! Pořiďte si je u nás za nízké ceny. Dále se u nás můžete potěšit nákupem nových záclon, které skvěle doplní Vás interiér.